2. radostinalassa
3. iliaganchev
4. kvg55
5. demograph
6. zahariada
7. reporter
8. mt46
9. planinitenabulgaria
10. varg1
11. iw69
12. wonder
13. grigorsimov
14. leonleonovpom2
2. katan
3. leonleonovpom2
4. wonder
5. mt46
6. ka4ak
7. ambroziia
8. dobrota
9. milena6
10. donkatoneva
2. lamb
3. radostinalassa
4. hadjito
5. dokito
6. rosiela
7. iw69
8. kalpak
9. savaarhimandrit
10. varg1

Прочетен: 66993 Коментари: 73 Гласове:
Последна промяна: 05.02.2011 17:24


1. Инвестиции в историческата култура на цялата нация, всички видове туризъм и изкуствата. Формиране на огромни меценатски фондове с парични потоци, напълно освободени от данъци в посока Изкуство и завишени критерии на Ценители с високо, духовно, еволюционно ниво, осигуряващи „безработност” относно насъщния за Творците, Музикантите и Изпълнителите на изкуство. И посвещаване на сътворенията им, носещи Прекрасното в себе си. Всеки българин да бъде отведен, натъркан и осаферясан с местата на светлата памет на древните ни светци и светини, както и потопен в родното си изкуство и култура, което към Днес му е Табула раза относно качествено Познание.
2. Построяване на Българска (Миланска скала) и Университет за Поезия и проза, както и въдворяване на желание у всеки втори човек да пее, а който не може – да рецитира стихове с изчислена за позитивност вибрационна светлинност.
3. Излизане на образованието в свободно-избирателни форми /без да отпадат присъщо-задължителните за висока обща култура, предмети – като конвенционалните и фундаментални науки/ с поощряване на креативността и откривателските ноу-хау идеи, които българинът априори носи в себе си от ранно детство.
Вкл. Бързо създаване на учебни заведения за нарастващия стремително брой на децата-индиго /почти всяко трето дете, родено след 1990 г. в Бг е индиго и има дислексия като Леонардо да Винчи, което трябва да направи нов вид Училища възможно най-скоро/.
4. Въдворяване на практики и програми за опериране от български негативизъм и усвояване на норми на поведение – релативни като задължение, но постоянни като функция, според децата, за първите 7 годинки, чрез които да се надгражда вградената априори ценностна система, изповядваща духовна и лична хигиена на човека, екологията като начин на живот, вкл. Екология на Духа като начин на светоусещане и чувствопознание, пълноценността на личността – като начин на постигане.
5. Въздигане на Природата в култ и въдворяване на форми за учение, работа и бизнес сред природни забележителности, с осигурен достъп за всеки /по земя, въздух и вода/.
6. Издигане любовта към ближния в Теория на обществото /в училища и университети/, като всеки да бъде образован в познанията и науките доказващи, че Всичко е свързано с всичко /респ. Всеки с всеки/, натрупвайки опит с изучаване на нови разгръщащи се учения като Струнната теория, релациите на Хайзенберт, теоремите на Гьодел, постулатите на Юнг, трансперсонализма на Уилбър, Квантовата механика и Археологията на Духа и др. /тук може да се допълва доста/
7. Реституция на Швейцарските банки в полза на Българската държава или преоткриването на Енергията във вакуума и производство на летателни, придвиждащи и други Перпетуум Мобилле-та из държавата.
8. Тотално прочистване на Съдебната власт от всички стари елементи, с изключение на обучаващи квестори и въдворяване на Деца-Кристали, завършили Право в цялата Съдебна система.
9. Приучаване на нацията с присъщата й търпеливост да изчака поне още 1-2 поколения и след Почистването от Кристалите, да се пуснат напред Децата-индиго да Строят новата ни и прекрасна страна по свой космичен начин.
Като гледам това е най-слисленото нещо ,което съм чел :)))
Поздрави :))
____________
А индиговите ще променят нещата....Рано или късно ( по-скоро - наВреме) тяхното време ще настъпи..както и на кристалните, въпреки упоритата съпротивата.
Не бях срещала никой, който да те разбира телепатично и да приема с усмивка и доброта всичко в света, освен отмрялото отиващо си.
Няма "декларативни идеи".
Идеите са кръвта на времето и креативността на смислите ни.
Другото е прах по вятъра. ;)))
Като гледам това е най-слисленото нещо ,което съм чел :)))
Поздрави :))
Брей, изненада ме!
Брей, брей... :)))
Сигурно защото и ти имаш Спомени от бъдещето! :)))
Осаферясване е турцизъм за Осъзнаване.
О`Съзнаването е важна палитра в бъдното ни.
Ще ми се повече хора да бяха издали, а и изчели книгите "Какво е дал българинът на света" на Чилингиров и на Апокрифа, за да знаят Кои сме. :)))
И понеже българин е открил 6-я тон на сърцето, черпя те с едно мойост в тази посока:
http://wonder.blog.bg/izkustvo/2007/04/10/sedmiia-ton-na-syrceto.59441
Не бях срещала никой, който да те разбира телепатично и да приема с усмивка и доброта всичко в света, освен отмрялото отиващо си.
Няма "декларативни идеи".
Идеите са кръвта на времето и креативността на смислите ни.
Другото е прах по вятъра. ;)))
За мои приятелки с деца индиго не знам, но самата аз имам такава дъщеря. И знам какво може. И само мога ти кажа - успех в тази инициатива, но не мисля, че от нея зависи нещо.
Хубав ден!
Това е трудно, но и същевременно е голямо щастие.
Обрадва ме и ти благодаря!
Идеята на Стойнев си е предизвикателство. Опитай и ти...
Креативността на идеограмата се носи енергийно и не подлежи на случайно иницииране.
Има хора, които могат да управляват целия свят. Но когато Кристалите почистят за да строят Индигото, тогава светът ще е едно чудно място за живеене /респ. България/.
Ние отдавна сме една мини-космическа извадка за напредничавост и тук неслучайно се раждат толкова много Поети.
За това ще насподелям в някой друг постинг.
Много ми се иска да има Хармония и хората да осъзнаят, че наистина Всичко е свързано с всичко и откъснеш ли цвете - разлюляваш звезда.
05.02.2011 14:09
05.02.2011 14:18
Българинът никога няма да загуби националната си идентичност. Друготвърденията са прости инсинуации.
БЪЛГАРИ
Българи с древни души скитат в мене.
Българи стари, велики, добри.
В бедност поставяни все на колене.
С подлост поробвани горди души.
Българи – нашето име ще нося
винаги в храма на свойто сърце.
Наште достойнства, дори да сме боси,
дават ни святост и силни криле.
Българин значи да бъдеш обичан.
Сам да градиш от мечти своя свят.
Българин значи да бъдеш различен.
Българин значи – духовно богат!
Подкрепям!
"Вашият взор ще се проясни едва тогава, когато успеете да погледнете в собствената си душа."
"Само парадоксите могат донякъде да обхванат пълнотата на живота."
"Обратното на любовта не е омразата, а властта."
Подкрепям!
" Основните проблеми на Гея не са индустриализацията, изтъняването на озоновия слой или изчерпването на ресурсите. Основният проблем на Земята е липсата на единно разбирателство на ниво ноосфера как тези проблеми да се третират."
Кен Уилбър, от "Кратка история на Всичко"
И още:
"докато си почивате в ролята на Свидететел - "Аз не съм обекти", "Аз не съм чувства", "Аз не съм мисли", всичко, което ще усетите е едно усещане на свобода, на освобождение, на отделяне - освобождение от ужасните ограничения на идентификацията с тези малки, невзрачни, крайни обекти - вашето малко тяло, мозък, его - обекти, които могат да бъдат видени, и затова не са истинският Виждащ, живият Свидетел, който всъщност сте вие."
К. Уилбър
Но зад всичко това съзирам един ведър и слънчев позитивизъм, подплатен с вярата в едно неизбежно във времето духовно възраждане.
С теб съм!:)))
Но зад всичко това съзирам един ведър и слънчев позитивизъм, подплатен с вярата в едно неизбежно във времето духовно възраждане.
С теб съм!:)))
Благодаря, провиждащ човеко и на теб, и на Перото ти, като част от светлостите, които Казват и сътворяват по-красивия ни Космос. :)))
Има разнообразие от гледни точки: http://stoineff.blog.bg/zabavlenie/2011/02/03/blog-igra.678948
Дела Раи и Ясен Ведрин
Често, брате, скришом плача. За света скърбя си нощем -
че обичам си палача, и светеца в свети мощи.
Чаша пълня с тежко вино - мъката си да изпея,
щом за моята Родина никак не горя, а тлея...
Тъмни юроди я срамят. Глозгат като за последно.
В гръмките си речи мамят. А народът гние бедно.
Туй - морал и чест човешка, вече никой не зачита.
Тежко ми е брате, тежко! И душата ми залита.
Где е Левски мъжка клетва над пищов и кръст да викне?
Где е святата ни жетва? Где е изворът да бликне?
Не останаха погачи. Сал сълзите са солени...
Често брате, скришом плача, за децата неродени.
Грустно, брате е в душата! Кокали белеят в тъмно.
От България богато всеки граби стръвно, стръмно...
Май остана ми сълзица, в края на окото, скромна.
Плача, брате! Мъченица е България, огромна.
http://wonder.blog.bg/poezia/2009/10/28/plach-za-bylgariia.424219
Чрез стихотворенията Ти ние светим с отразена от Теб светлина.Сега е нещо съвем различно.Ти насочи мощен светлинен лъч към самите нас.И аз потърсих мястото си в това пространство,в което не оставяш тъмно кътче.Ти си потвърждение на факта,че велик поет е умният човек.Ти си отвъд и тези граници.Поздравявам Те с четвърата част на симфонията Ероика от Бетовен.Същата мощ притежават и Твоите Идеи.
Дано нещо да стане,та България поне да заслужи талнатите си,с които Бог я дарява така богато.
Коста
Чрез стихотворенията Ти ние светим с отразена от Теб светлина.Сега е нещо съвем различно.Ти насочи мощен светлинен лъч към самите нас.И аз потърсих мястото си в това пространство,в което не оставяш тъмно кътче.Ти си потвърждение на факта,че велик поет е умният човек.Ти си отвъд и тези граници.Поздравявам Те с четвърата част на симфонията Ероика от Бетовен.Същата мощ притежават и Твоите Идеи.
Дано нещо да стане,та България поне да заслужи талнатите си,с които Бог я дарява така богато.
Коста
... когато му се изпълни времето - за Творците, които Бог е изсипал щедро над България - скулптори, художници, поети, музиканти, циркови артисти, балет-майстори, оперни певци, актьори, танцьори... Големи таланти имаме и голяма отговорност е да реализират Даровете си като светлинна проекция на Божествения Промисъл.
Поне две години концлагер за всеки който си позволи да кара пиян - без значение има ли жертви или просто са го хванали...Затвора е за престъпници , но в концлагера поне ще си заработи издръжката - да чука камъчки на магистрала Люлин или да събира реколтата в полето - все едно , важното е да хвърли пот да му се отпие
05.02.2011 18:21
Не съм се и съмнявала с твоите чудни Пирински корени!
http://wonder.blog.bg/izkustvo/2008/12/28/shiroka-pirinska-dusha.270669
Светлината обяснена като корпускулярно-вълнов дуализъм от Квантовата механика е изключително красива, а представи си я когато осветява навътре. :)))
Ауровата фотография го показва чудесно отвън и ако се вгледаш в излъчването, узнаваш много космически истини.
Много обичам твоите прочити за нещата и твоето Чувствопознание!
Накратко казано "Любов — това е единственият разумен и задоволителен отговор на въпроса за смисъла на човешкото съществувание." Фром
Време е всеки да започне с чистенето на собствените си Авгиевите обори... тогава вече ще говорим за Екология на Духа.
Истината е, доколкото разбирам от този свят в момента, че трябва да се работи за "малки полулегални общини" на фона на общите "заплюти територии", където да се подготвят децата на 6-тата раса за бъдещата им мисия. При това те трябва да останат незабелязани... Всичко друго би попречило на Плана :)
Поздрави!
По-скоро трябва да започнат да изчезнат малките полуидиотски общество, чието вътрешно израстване е належащо, но и това е друга песен.
„Совата на Минерва излита само на здрачаване.“
Да си просветен, посветен и просветлен са трите лица на оная монета - най-древната на света, с лъв и бик от двете си страни.
PS Как е ловната дружинка? ;)))
06.02.2011 11:37
Другото са спомени от бъдещето, както рекох и на Стойнев. :)))
Затова ще звучат утопично поне до края на този век, но това си е част от Кръговрата на нещата.
Докато всеки не си по-очисти собствения Авгиев обор, както си говорихме по-горе, няма как да му светне отвътре нито отвън. :)))
Еволюцията на Планетата рано или късно ще докара нещата до там. Въпросът е да съдействаме...Ако всеки направи с усмивка малката крачка към човека до себе си...
06.02.2011 19:36
Еволюцията на Планетата рано или късно ще докара нещата до там. Въпросът е да съдействаме...Ако всеки направи с усмивка малката крачка към човека до себе си...
"Плодът на тишината е молитвата.
Плодът на молитвата е вярата.
Плодът на вярата е любовта.
Плодът на любовта е служенето.
Плодът на служенето е мирът!”
Помня как усамотението в “не-ум” ни кара да се видим с други очи, в които съкровищницата от истини е неизчерпаема.
Явно имаш очи да Видиш! Когато отхапваме от дървото на познанието загорчава, но и това е част от онзи оздравителен вкус, който... засища. :)))
Сега се сещам... беше странно. Един такъв подобен е вкусът на един филм на Ким Ки-дук - „Самарянката”, ако можеш го гледай. Човек може с добротата си да осмисли дори смъртта като път.
А времето? Времето е илюзия.
Благодаря ти! И днес... за големия кеффф с Катрин Даун. :)))
http://www.youtube.com/watch?v=LyIayL0b3nE&feature=channel
Както разказвах скоро на един приятел, има филми, които много ми се иска да забравя, за да ги гледам отново като нови. :)))
Примерно... "Легенда за 1900".
Ким Ки-дук си е най-хубавото хайку в киното.
http://www.youtube.com/watch?v=sIfELjIJt38&playnext=1&list=PLD2D4C4328EFCDB55
09.02.2011 11:44
2. Въвеждане на по-строги закони
3. Инвестиране усилено в университетите
Не ми се иска да те засягам. Ти като че живеаш в някакъв вълшебен замък от приказките на Братя Грим, въ някаква виртуална "поетична" реалност, която няма нищо общо с действителността У НАС..
В свят просветен, просветлен и посветен...В КАКВО?
Животът не е виртуална поезия, а нещо съвсему съвсем друго.
"Борбата е безмилостно жестока,
борбата както казват е епична.
Аз паднах, друг ще ме смери и толкоз,
какво тук значи някаква си личност..."
За много българи нещата днес стоят така.
Преди 3 дни просветният министър Игнатов
СЪОБЩИ,
ЧЕ ЗА 48% ОТ ПЪРВОКЛАСНИЦИТЕ ТАЗИ ГОДИНА,
БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК
НЕ Е МАЙЧИН ЕЗИК.
След 10-20 год., за колко
% първокласници българският език
ЩЕ Е МАЙЧИН ЕЗИК?
зинннннн! Айре бе, не чухте ли! :D :D
Усмивки :}
12.02.2011 12:17
Наричат я /след нашата Арйската/ раса на Ангелите.
Ще ми се малко повече хора да се запознаят с квантовата трансформация на човешкия организъм и премиаването в следващата октава.
Основна черта е Сътворението.
12.02.2011 12:21
Време е да се преодолее илюзорното чувство за отделност и хората да осъзнаят, че само Любовта е сътворяващата ни единосъщност с Абсолюта.
2. Въвеждане на по-строги закони
3. Инвестиране усилено в университетите
Да!
Нещата ще се случват все по-бързо.
Земята се трансформира и ни променя по-пълноценно от всякога като енергейни носители на човешкия геном.
Ходът на времето в правилната посока е необратим. И нещата се случват заради или въпреки нас.
Творческите процеси, квантовия преход и трансформацията са неизбежни.
Светът ще става все по-хубаво място след дъното, на което е в момента.
Процесът за Цялост е съвършен.
Не ми се иска да те засягам. Ти като че живеаш в някакъв вълшебен замък от приказките на Братя Грим, въ някаква виртуална "поетична" реалност, която няма нищо общо с действителността У НАС..
В свят просветен, просветлен и посветен...В КАКВО?
Животът не е виртуална поезия, а нещо съвсему съвсем друго.
"Борбата е безмилостно жестока,
борбата както казват е епична.
Аз паднах, друг ще ме смери и толкоз,
какво тук значи някаква си личност..."
За много българи нещата днес стоят така.
Преди 3 дни просветният министър Игнатов
СЪОБЩИ,
ЧЕ ЗА 48% ОТ ПЪРВОКЛАСНИЦИТЕ ТАЗИ ГОДИНА,
БЪЛГАРСКИЯТ ЕЗИК
НЕ Е МАЙЧИН ЕЗИК.
След 10-20 год., за колко
% първокласници българският език
ЩЕ Е МАЙЧИН ЕЗИК?
Ти почти никога не си ме разбирал. И това не е беда. Точно както виртуалността не е чак толкова важният 1 % гдето ме виждаш и в който срещаме творческите си проявления.
Процесът на вглъбяване, извисяване и сътворяване /това, което ти наричаш моят нереален свят/ започва от вътрешните нива и от собствения анатомичен взрив та до Духовните нива на живота вътре и вън от нас.
"Борбата е безмилостно жестока" е атавизъм, напълно неприложим към днес, когато житейските казуси са предимно духовни.
Творческия ти конструктор в даден момент ще те трансформира необратимо и ще ти светне що за алабализми ти говоря сега. ;)))
PS Прочети belier и amrak - екце хомо!
Ти си един от най-прекрасните войни на Светлината, които съм виждала.
Ето Това е нужното за разбиране съзаклятие със самия себе си - битката в сърцето с любов - там където съвпадат изворът на изначалието с потока на собственото ни просветление.
Прегръщам Небето ти!
зинннннн! Айре бе, не чухте ли! :D :D
Усмивки :}
Май доста народ вече Чува, а не само слуша.
Намасте, Амрак!
Скростното опознаване на вътрешния ни мир, чувствата и емоциите като двигатели в моженето ни, ще ескалира до неземни висоти и тогава ще бъдем в плен на духовното Прекрасно без да робуваме на земното Красиво.
Когато се достига до вътрешен баланс /ти знаеш как/ ще сме щастливости, потопени в светлинния аспект на своя атмичен поток.
Нали? Заради минималистично поднесената максималистична дълбокост в духовностите ни. :)))
Време е да се преодолее илюзорното чувство за отделност и хората да осъзнаят, че само Любовта е сътворяващата ни единосъщност с Абсолюта.
Сърдечно благодаря! Приемам го като комплимент, защото няма по-голямо постижение на духа от опазването на детската чистота и наивност.
И в тая връзка детето в мен ликува! :)))
2. El culto a la vida
3. Седемте вопли
4. Възкликване на любовта
5. Проблясъци на любовта
6. Вселенската зрелост
7. Моногамията е свещена
8. Насрещните съдбовности
9. Хрмонизиране на световете
10. Думите правят съдбата
11. Върховният дзен
12. Посветени вдъхновения
13. Никой на теб не прилича
14. Мъдра нежност
15. Карнавализация
16. Танц
17. Картина
18. Любов
19. Красота с дъх на обич
20. Обожение
21. Сърдечия
22. Светлости
23. Меандри
24. Аз вярвам в Бог
25. Mysterium coniunctionis
26. Вяра в Духовното
27. ЕксЛибрисът на Енаморада* /или 7 неща, които не знаете за мен и моите 15 мистериОз/
28. Стихове-хора
29. Поезията
30. Танцуваща скитница